Děti jarního kvítí   Děti jarního kvítí

Doma vychádza slnko/Mladí a dojatí

28. 01. 2022

Je mi nesmírným potěšením, že se můžeme se světem konečně oficiálně podělit zvukem toho jednoho zdánlivě prostého léta. Za doprovodu těchto melodií si Giovanni a June našli cestu pryč z města dusícího se průmyslem. Dokázali uniknout všemu, co jim hluk města a minulosti napáchal. Podařilo se jim na to zapomenout. To zdánlivě prosté léto společně neobjevili pouze pohostinnost bezbřehé přírody, klid polí a aroma naděje. Našli tam sami sebe. A potřebovali k tomu jenom toho druhého. 

Jsem velkým příznivcem Petrovo tvorby. Alba “Neha“ a “Lufu“ mi hrála nesčetně krát, ať už při práci nad korekturou knihy nebo při přípravách výstavy. Jsem nesmírně vděčný za to, že jsem s Petrem mohl spolupracovat, a ještě pyšnější na to, co se Petrovi podařilo pro dílo Kradli jsme sousedům rajčata vytvořit. Je mi ohromnou ctí, že můj příběh může být spojený s tímto zvukem. Zvukem léta, přírody a naděje. 

Skladby “Doma vychádza slnko“ a “Mladí a dojatí“ jsou nyní dostupné na všech hudebních platformách(https://ffm.to/pkdms). V pátek 28. ledna proběhne v 18:00 premiéra Lyric videa “Doma vychádza slnko“ na Youtube.

S láskou Grigorij.  

Odkazy: https://ffm.to/pkdms